XGwiazda życzeń / Pogoń za dywanem

Zeta kradnie dżinom gwiazdę życzeń. Dziewczyny muszą ją odebrać, nim Zeta wypowie życzenie. // Zac życzy sobie nowego dywanu. Niestety, dywan zabiera Zeta, a przyjaciele muszą go odzyskać.

Gwiazda życzeń / Pogoń za dywanem
Cały odcinek
XZaplątanie

Zeta i Nazbu próbują uciec z Klejnotem Klejnotów, ale nie mogą go opanować i zaplątują się w pnącza.

Shimmer i Shine: Zaplątanie
Nowy
XHarce smoczej rodziny Nazboo

Nazboo zbiera dla Zety klejnoty dżinów w pałacu Shimmer i Shine. Przyprowadził pomocników, w tym Twojego przedszkolaka! Na początku dzieci mogą poprowadzić Nazboo, Razboo, Kazboo i Frankiem do wszystkich klejnotów, aby zebrać ich jak najwięcej. Następnie pomożemy Nazboo znaleźć jego rodzinę oraz Nahala i Talę, aby wspólnie upiec najsmaczniejsze ciasteczka na świecie. Dziecko może wybrać posypkę, wiórki czekoladowe, żelki i inne dekoracje, aby stworzyć swoje własne ciastka.

Wiek: 3-6

Harce smoczej rodziny Nazboo
XZróbcie sami z Nick Jr.: Bransolety Shimmer i Shine

Dodaj trochę blasku swoim strojom i zrób sobie bransolety dżinów w stylu Shimmer i Shine!

Zróbcie sami z Nick Jr.: Bransolety Shimmer i Shine
XZróbcie sami z Nick Jr.: Czarodziejski dywan Shimmer i Shine

Co może być lepsze od czarodziejskiego dywanu? Jadalny czarodziejki dywan! Zobacz jak zrobić czarodziejki dywan Shimmer i Shine na przekąskę!

Zróbcie sami z Nick Jr.: Czarodziejski dywan Shimmer i Shine
XEliksiry/Na zdrowie!

Dziewczyny niechcący sprawiają, że Nazboo nadyma się jak balonik. Zeta musi im pomóc zdjąć z niego zaklęcie. // W Zaramej pojawia się wyjątkowy owad, kichaczek. Pod jego wpływem wszystkie dżiny kichają, rzucając przy tym zabawne zaklęcia.

Eliksiry/Na zdrowie!
Cały odcinek
Nowy