XSkarb pod wodą / Placki dla wszystkich

Dziewczyny odwiedzają w morzu syrenę Nilę i razem szukają skarbu. // Eliksir Zety sprawia, że Zak staje się jej zupełnie posłuszny. Czy Kaz i dziewczyny powstrzymają Zetę, nim będzie za późno?

Skarb pod wodą / Placki dla wszystkich
Cały odcinek
Nowy
XBezbrokatowy wulkan

Shimmer, Shine i Lia muszą naprawić brokatowy wulkan, w którym zabrakło brokatu.

Shimmer i Shine: Bezbrokatowy wulkan
Nowy
XŚwiat Nick Jr!

Wkrocz do krainy przygód z naszą grą Świat Nick Jr.! Stwórz swojego awatara, a potem baw się z przyjaciółmi z Nick Jr. oraz im pomagaj! Znajdziesz tu między innymi Blaze'a, Shimmer i Shine, kadetów Top Wing i Fasolkę.

Świat Nick Jr!
XRocket odlatuje

Shimmer, Shine i Lia obchodzą życzeniodziny. Robi się ciekawie, kiedy czarodziejska bransoletka, którą dostała Lia, trafia do Rocketa.

Shimmer i Shine: Rocket odlatuje
Nowy
XCzarodziejska muzyka

Ruszmy się! Shimmer i Shine czarami przemieniają wieczór u Lii w taneczną imprezę.

Shimmer i Shine: Czarodziejska muzyka
Nowy
XSmocza ospa / Błyskawica w butelce

Nazbu choruje na smoczą ospę. Lia, Shimmer i Shine wyruszają na poszukiwania czarodziejskiego lekarstwa. // Dziewczyny poznają piorunodżina i pomagają mu schwytać zbiegłą błyskawicę.

Smocza ospa / Błyskawica w butelce
Cały odcinek
XPomoc pędzorożców

Zeta zamyka Shimmer, Shine i Lię w czarodziejskiej bańce. Tala, Nahal i Parisa łączą siły z pędzorożcami, by uwolnić dziewczyny. Czy im się uda?

Shimmer i Shine: Pomoc pędzorożców
Nowy
XNieba Zahary

Pomóż Shimmer, Shine i Leah zebrać skradzione Zecie gwiazdki! Przelatuj przez niebo na zaufanym zaharożcu, aby zebrać je wszystkie!

Shimmer i Shine: Nieba Zahary
XZróbmy bałagan

Lia, Shimmer i Shine robią bałagan, by schwytać Klejnot Nieskazitelny i zatrzymać czarodziejskie akcesoria sprzątające.

S&S: Zróbmy bałagan
Nowy
XZamek z poduszek

Robi się trochę bałaganu, kiedy Lia zaprasza Shimmer i Shine na noc i próbuje im pokazać, jak się buduje zamek z poduszek.

Shimmer i Shine: Zamek z poduszek
Nowy
XSpełnienie snów

Gdy Zeta łączy pył snu na jawie z pyłem spełniania snów, marzenia dżinów zaczynają się spełniać, wywołując chaos. Przyjaciółki z pomocą Nadii postarają się przerwać działanie pyłu.

Shimmer i Shine: Spełnienie snów
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

Kurort udanych wakacji Nick Jr.
XHarce smoczej rodziny Nazboo

Nazboo zbiera dla Zety klejnoty dżinów w pałacu Shimmer i Shine. Przyprowadził pomocników, w tym Twojego przedszkolaka! Na początku dzieci mogą poprowadzić Nazboo, Razboo, Kazboo i Frankiem do wszystkich klejnotów, aby zebrać ich jak najwięcej. Następnie pomożemy Nazboo znaleźć jego rodzinę oraz Nahala i Talę, aby wspólnie upiec najsmaczniejsze ciasteczka na świecie. Dziecko może wybrać posypkę, wiórki czekoladowe, żelki i inne dekoracje, aby stworzyć swoje własne ciastka.

Wiek: 3-6