XMaskowa zagadka / Utrata głosu

Lia, Shimmer i Shine biorą udział w przyjęciu w pałacu Samiry. Na zabawę w przebraniu Samiry zakrada się Zeta. // Pod wpływem eliksiru Zety Lia zamienia się na głosy z ptakiem. Czy Shimmer i Shine zrozumieją ćwierkanie przyjaciółki?

Maskowa zagadka / Utrata głosu
Cały odcinek
Nowy
XDwa schwytane dżiny

Zeta za pomocą czarów zamyka Shimmer i Shine w butelce. Czy Lia uratuje przyjaciółki?

Shimmer i Shine: Dwa schwytane dżiny
Nowy
XNieba Zahary

Pomóż Shimmer, Shine i Leah zebrać skradzione Zecie gwiazdki! Przelatuj przez niebo na zaufanym zaharożcu, aby zebrać je wszystkie!

Shimmer i Shine: Nieba Zahary
XWymazywanie życzeń

Czasem dobrze by było odwołać życzenie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Wymażedżin.

Shimmer i Shine: Wymazywnie życzeń
Nowy
XPrace plastyczne: Shimmer

Zobacz, jak włóczka, nitka i kredki mogą się przeobrazić w Shimmer. Kilka połyskujących klejnotów dopełni dżinastycznego dzieła!

Prace plastyczne: Shimmer
XW pogoni za koziołkiem

W mini-zoo Leah niechcący wypuszcza koziołka z jego zagrody. Wzywa Shimmer i Shine, by pomogły zagonić go z powrotem. Tak zaczyna się ich wiejska przygoda z pogonią za zbiegłym zwierzęciem.

W pogoni za koziołkiem
Cały odcinek
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

XHarce smoczej rodziny Nazboo

Nazboo zbiera dla Zety klejnoty dżinów w pałacu Shimmer i Shine. Przyprowadził pomocników, w tym Twojego przedszkolaka! Na początku dzieci mogą poprowadzić Nazboo, Razboo, Kazboo i Frankiem do wszystkich klejnotów, aby zebrać ich jak najwięcej. Następnie pomożemy Nazboo znaleźć jego rodzinę oraz Nahala i Talę, aby wspólnie upiec najsmaczniejsze ciasteczka na świecie. Dziecko może wybrać posypkę, wiórki czekoladowe, żelki i inne dekoracje, aby stworzyć swoje własne ciastka.

Wiek: 3-6