XPieski i latarnia w rytmie boogie / Pieski ratują Rydera

Pani Burmistrz i Alex wypływają łódką na zatokę, aby przyjrzeć się młodemu wielorybowi. Kiedy nadchodzi sztorm, psi patrol musi pomóc im wrócić do portu. // Ryder rusza na pomoc kozie, która utknęła na klifie. Wkrótce sam potrzebuje pomocy psiego patrolu.

Pieski i latarnia w rytmie boogie / Pieski ratują Rydera
Cały odcinek
Nowy
XKosmo-pieski z Psiego Patrolu

Fani Psiego Patrolu jeszcze nigdy nie widzieli swoich bohaterów tak silnych… tak szybkich… tak psiastycznych! Obejrzyjcie zajawkę filmu o kosmo-pieskach oraz skrót z tego nowego odcinka.

Kosmo-pieski z Psiego Patrolu
Nowy
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

Kurort udanych wakacji Nick Jr.
XKosmo-pieski z Psiego Patrolu: Wideo z piosenką tytułową

Chase, Skye, Rubble, Zuma, Everest, Rocky i Marshall zmieniają się w kosmo-pieski!Obejrzycie jak pieski otrzymują super moce i jak używają swoich nowych umiejętności.

Kosmo-pieski z Psiego Patrolu: Wideo z piosenką tytułową
Nowy
XPyszne historie

Zobacz, jak owoce, warzywa i pyszne przekąski ożywają i zmieniają się w twoich ulubionych przyjaciół z Nick Jr.!

Zrób to sam: Pyszne historie
Nowy
XPieski Ratują Festyn / Pieski i Alex na akcji

W Zatoce Przygód są Dni Westernu. Z pociągu na stacji ucieka stado krów, a Psi Patrol musi je z powrotem do niego zagonić. // Alex chce dołączyć do Psiego Patrolu. Pieski zabierają go na akcję ratunkową. Jednak Alex bardziej przeszkadza niż pomaga.

Pieski Ratują Festyn / Pieski i Alex na akcji
Cały odcinek
XPora na kąpiel kociaka

Rubble chce wykąpać swojego nowego najlepszego przyjaciela - kociaka.

Psi Patrol: Pora na kąpiel kociaka
Nowy
XNick Jr. Wielkie poszukiwania

Zagraj w chowanego z pieskami z „Psiego patrolu”, Blaze'em i megamaszynami, Sunny i Umizoomi! Najpierw superposzukiwacz może wybrać przyjaciela do zabawy, a następnie odwiedzić Zatokę Przygód, miasto Umi, Przyjazny Zakątek lub Zderzakowo i znaleźć chowające się na obrazku postaci z Nick Jr. Jeśli gracze znajdą i dotkną wszystkich przyjaciół, zanim skończy się czas, zdobywają gwiazdki! Dzieciaki mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć NOWYCH bohaterów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

Nick Jr. Wielkie poszukiwania
XSzczeniaki potrafią tańczyć

Skye pokazuje Chase'owi, jak wygląda boogie.

Psi Patrol: Szczeniaki potrafią tańczyć
Nowy
XChickaletta ucieka z kurnika

Burmistrz Goodway i Chickaletta miały wystąpić w telewizji, ale kura uciekła z kurnika!

Psi Patrol: Chickaletta ucieka z kurnika
Nowy
XPieski ratują latających przyjaciół

Rocky pomaga naprawić zepsuty statek kosmiczny, który do wszystkich strzela promieniami latania!

Psi Patrol: Pieski ratują latających przyjaciół
Nowy
XDoskonała psia kreacja

Czas na zdjęcie w Zatoce przygód. Katie potrzebuje pomocy Psiego Patrolu w swoim psim salonie. Przedszkolaki mogą wspólnie ze Skye i Everestem pomóc ich przyjaciołom w dobraniu idealnego wyglądu do sesji zdjęciowej. Najpierw wybierz przyjaciela, któremu chcesz pomóc. Następnie użyj narzędzi do pielęgnacji, aby wyczyścić ulubieńca i ułożyć mu fryzurę. Gracze mogą też założyć swoim ulubionym postaciom Nick Jr. okulary, obroże i ubranka. Gotowi? Na lodzie i śniegu, pomożemy przyjaciołom przygotować się do wyjścia.

Wiek: 3-6

Psi Patrol: Doskonała psia kreacja