XRysujemy

Blue ma wspaniałe wieści o Panu Soli i Pani Pieprz. Następna wskazówka jest ukryta na tablicy. Czy potraficie zgadnąć, o co chodzi?

Wszyscy Razem Śladem Blue: Rysujemy
Nowy
XWszyscy razem, śladem Blue: dzień z Blue

Tomek i Tola kochają liczyć, podawać godzinę i pomagać Blue. Jeśli dzieciaki uwielbiają „Wszyscy razem, śladem Blue”, pokochają także spędzanie czasu z bliźniakami i pomaganie Blue w codziennych czynnościach! Poranek, popołudnie i wieczór – każda pora wiąże się z inną aktywnością, na przykład myciem zębów, czytaniem listów czy jedzeniem przekąsek! Czy Twój przedszkolak może pomóc Tomkowi i Toli przygotować się na każdą część dnia Blue? Aby pomóc Blue z planem dnia, dzieci gromadzą (łapanie i przeciąganie) różne przedmioty potrzebne Blue, aby zakończyć daną czynność. Po wybraniu przedmiotów dzieci widzą, w jaki sposób pomagają Blue, która cieszy się z udziału małych pomocników! Gra „Wszyscy razem, śladami Blue” skupia się na codziennych czynnościach, ułatwiając rozmowę z dziećmi na temat znaczenia planu dnia.

Wszyscy razem, śladem Blue: dzień z Blue
XInne zabawy

Grając w Śladem Blue, Josh i Blue zapewniają swoim przyjaciołom dobrą zabawę przy innych grach!

Wszyscy Razem Śladem Blue: inne zabawy
Nowy
XUrodzinowe Prezenty Blue

Przyjdź i baw się na przyjęciu urodzinowym Blue! Śledź wskazówki razem z Joshem, by dowiedzieć się, co Blue chciałaby dostać!

Wszyscy Razem Śladem Blue: Urodzinowe Prezenty Blue
XWizyta na wsi

Podążaj za Joshem i Blue, którzy po raz pierwszy wybierają się na wieś, aby pomóc bliskiej osobie.

Wszyscy razem śladem Blue: Wizyta na wsi
XKuchnia świata

Pan Sól, pani Pieprz i cała rodzina Przyprawskich przygotowują przysmaki z całego świata dla Blue… i dla WAS! W tej grze dzieci zostaną pomocnikami kuchennymi i pomogą swoim przyjaciołom w gotowaniu na parze chińskich pierożków do zupy, ugniataniu włoskich gnocchi, faszerowaniu meksykańskich tamali i przygotowywaniu wielu innych dań, jednocześnie poznając ciekawostki o kuchniach i kulturach dziesięciu różnych państw. Podążcie pysznym śladem kultur świata razem ze Śladem Blue!

Śladem Blue: Kuchnia świata
XBlue i ty - piosenka z serialu

Obczajcie piosenkę z serialu Blue i ty!

Blue i ty - piosenka z serialu
XPoczta z Joshem i Blue

Czas na pocztę! Zaśpiewaj piosenkę o poczcie razem z Joshem i Blue. Sprawdźcie razem, jakie maile przysłali przyjaciele.

Poczta z Joshem i Blue
XSpotkanie Blue z Magentą

Przyjaciółka Blue, Magenta, wpada z wizytą, żeby się pobawić. Josh musi znaleźć ślady Blue, żeby odkryć, w co chce się bawić Megenta.

Spotkanie Blue z Magentą

Wszyscy razem, śladem Blue!