XWycieczka po mieście

Podążaj za Joshem i Blue podczas spaceru po zabawnym mieście, gdy szukają wskazówek, które rozbawią Blue.

Wszyscy Razem Śladem Blue: Wycieczka po mieście
XKlocuszkowe gwiazdorskie wyzwanie Nick Jr

Gotowi na ekscytującą, rodzinną rywalizację? Ta gra dla wielu graczy oferuje współzawodnictwo do 4 osób, które aby wygrać, muszą się wykazać szybkością! Każdy uczestnik wybiera jedną z klocuszkowych postaci z seriali „Psi Patrol”, „Wszyscy razem, śladem Blue”, „Blaze” i nie tylko! Gracze muszą wykorzystać umiejętności rozwiązywania problemów, aby szybko poradzić sobie z 3 rozwijającymi zdolności wyzwaniami. Uczestnicy kolejno pokonują ten sam tor przeszkód. Im szybciej to zrobią, tym więcej punktów zdobędą. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów!

Klocuszkowe gwiazdorskie wyzwanie Nick Jr
XWszyscy Razem Śladem Blue: Jak się dziś czujesz, Blue?

Blue jest trochę smutno i Josh musi podążać za wskazówkami, by poznać powód!

Wszyscy Razem Śladem Blue: Jak się dziś czujesz, Blue?
XChodźmy na zakupy!

Pomóż Joshowi odgadnąć, co Blue chce kupić! Josh potrzebuje nowej niebieskiej kredki, a w sklepie z prezentami znajduje kolejną wskazówkę!

Wszyscy Razem Śladem Blue: Chodźmy na zakupy!
XGłówkujący!

Josh, Blue, Tikitak i Mydełko tworzą zespół Główkujących!

Główkujący!
XWszyscy razem, śladem Blue: dzień z Blue

Tomek i Tola kochają liczyć, podawać godzinę i pomagać Blue. Jeśli dzieciaki uwielbiają „Wszyscy razem, śladem Blue”, pokochają także spędzanie czasu z bliźniakami i pomaganie Blue w codziennych czynnościach! Poranek, popołudnie i wieczór – każda pora wiąże się z inną aktywnością, na przykład myciem zębów, czytaniem listów czy jedzeniem przekąsek! Czy Twój przedszkolak może pomóc Tomkowi i Toli przygotować się na każdą część dnia Blue? Aby pomóc Blue z planem dnia, dzieci gromadzą (łapanie i przeciąganie) różne przedmioty potrzebne Blue, aby zakończyć daną czynność. Po wybraniu przedmiotów dzieci widzą, w jaki sposób pomagają Blue, która cieszy się z udziału małych pomocników! Gra „Wszyscy razem, śladami Blue” skupia się na codziennych czynnościach, ułatwiając rozmowę z dziećmi na temat znaczenia planu dnia.

Wszyscy razem, śladem Blue: dzień z Blue
XRysujemy

Blue ma wspaniałe wieści o Panu Soli i Pani Pieprz. Następna wskazówka jest ukryta na tablicy. Czy potraficie zgadnąć, o co chodzi?

Wszyscy Razem Śladem Blue: Rysujemy
XInne zabawy

Grając w Śladem Blue, Josh i Blue zapewniają swoim przyjaciołom dobrą zabawę przy innych grach!

Wszyscy Razem Śladem Blue: inne zabawy
XUrodzinowe Prezenty Blue

Przyjdź i baw się na przyjęciu urodzinowym Blue! Śledź wskazówki razem z Joshem, by dowiedzieć się, co Blue chciałaby dostać!

Wszyscy Razem Śladem Blue: Urodzinowe Prezenty Blue
XKuchnia świata

Pan Sól, pani Pieprz i cała rodzina Przyprawskich przygotowują przysmaki z całego świata dla Blue… i dla WAS! W tej grze dzieci zostaną pomocnikami kuchennymi i pomogą swoim przyjaciołom w gotowaniu na parze chińskich pierożków do zupy, ugniataniu włoskich gnocchi, faszerowaniu meksykańskich tamali i przygotowywaniu wielu innych dań, jednocześnie poznając ciekawostki o kuchniach i kulturach dziesięciu różnych państw. Podążcie pysznym śladem kultur świata razem ze Śladem Blue!

Śladem Blue: Kuchnia świata
XWizyta na wsi

Podążaj za Joshem i Blue, którzy po raz pierwszy wybierają się na wieś, aby pomóc bliskiej osobie.

Wszyscy razem śladem Blue: Wizyta na wsi
XBlue i ty - piosenka z serialu

Obczajcie piosenkę z serialu Blue i ty!

Blue i ty - piosenka z serialu

Wszyscy razem, śladem Blue!