XGwiazdka w Zderzakowie

W czasie Wigilii Blaze i AJ pomagają Świętemu Mikołajowi i jego elfom wypełnić magiczną torbę prezentami. Crusher chciał wcześniej otworzyć swój prezent, więc zakradł się do torby rozsypując jej zawartość i gubiąc w powietrzu.

Gwiazdka w Zderzakowie
Cały odcinek
Nowy
XSłonica Starla

Zobacz, jak Blaze i AJ budują słoniową trąbę dla Starli, żeby mogła wylewać zimną wodę na lawę.

Blaze: Słonica Starla
Nowy
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

Kurort udanych wakacji Nick Jr.
Nowy
XPrzygotowania do świąt

Podczas gdy Mega Maszyny przygotowują swoje domy do świąt, AJ i Blaze pomagają wielkiemu czerwonemu facetowi w czerwieni!

Blaze i mega maszyny: Przygotowania do świąt
Nowy
XBoże Narodzenie: "Hymn podróży"

Wesołych świąt! Blaze, Crusher i AJ pomagają Świętemu Mikołajowi znaleźć wszystkie zaginione prezenty. Każdy powinien się opczuć wyjątkowo w Boże Narodzenie, więc zapnijcie pasy i przygotujcie się na wspólne szukanie prezentów!

Boże Narodzenie: 'Hymn podróży'
Nowy
XPickle Bohaterem

Blaze i AJ próbują zakręconych pętli w parku razem z Picklem i Crusherem. Ale kiedy Crusher próbuje się popisać, rozbija się robiąc przy tym wielki bałagan.

Pickle Bohaterem
Cały odcinek
Nowy
XSiła goryla

Gdy Blaze i AJ wpadają w ścianę,wyposażają Blaze'a w siłę goryla, by mógł rozwalić mur.

Blaze: Siła goryla
Nowy
XUcz się kodowania z robotami

W tej darmowej grze online przedszkolaki nauczą się podstaw kodowania i wzmocnią przyswajanie wiedzy. Wszystko z pomocą Blaze'a i jego przyjaciół maszyn-potworów!

Blaze i Mega Maszyny: Ucz się kodowania z robotami
XRobot Power

"Mamy siłę robota!". AJ i Blaze działają razem, aby uratować niewinnych ludzi przed niszczycielskimi robotami. Razem tworzą genialną ekipę i nic ich nie powstrzyma!

Blaze i Mega Maszyny: Robot Power
Nowy
XPodniebny superwyścig

Gdy Blaze dowiaduje się o podniebnym superwyścigu, chce się dowiedzieć, jak może do niego przystąpić.

Blaze: Podniebny superwyścig
Nowy
XPolarne Derby

Blaze wraz z przyjaciółmi udają się do Ścigaczewa i przemieniają się w auta wyścigowe, aby być gotowymi na Polarne Derby, mroźny wyścig w śniegu! Ale kiedy wyścigowe auto Crushera zrzuca ich z trasy, przyjaciele muszą zachować zimną krew, aby utrzymać się na torze.

Blaze i mega maszyny: Polarne Derby
Cały odcinek
XDo biegu, gotowi, światło!

Przygotujmy się do świecenia! Blaze używa swoich świateł prędkości, by zmierzyć się z Crusherem podczas nocnego wyścigu!

Blaze: Do biegu, gotowi, światło!
XBlaze Wielkie poszukiwania

Poszukajmy ukrytych kształtów w grze Wielkie poszukiwania! Najpierw twój superposzukiwacz będzie musiał wybrać na przyjaciela maszynę-potwora. Każda maszyna-potwór prowadzi dzieci do innego poziomu, gdzie uczą się na temat kształtu, a następnie muszą udać się na jego poszukiwania! Dostępne są trzy poziomy, a w każdym z nich dzieci będą poszukiwać scen i stukać obiekty o kształtach kół, trójkątów lub prostokątów. Jeśli graczom uda się odnaleźć i stuknąć wszystkie kształty, otrzymają gwiazdki! Dzieci mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć WIĘCEJ kształtów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

XNick Jr. Wielkie poszukiwania

Zagraj w chowanego z pieskami z „Psiego patrolu”, Blaze'em i megamaszynami, Sunny i Umizoomi! Najpierw superposzukiwacz może wybrać przyjaciela do zabawy, a następnie odwiedzić Zatokę Przygód, miasto Umi, Przyjazny Zakątek lub Zderzakowo i znaleźć chowające się na obrazku postaci z Nick Jr. Jeśli gracze znajdą i dotkną wszystkich przyjaciół, zanim skończy się czas, zdobywają gwiazdki! Dzieciaki mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć NOWYCH bohaterów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

Blaze i Mega Maszyny