XDrużynowe Mistrzostwa

Nadszedł dzień Drużynowych Mistrzostw, wyścigu, w którym wszystkie maszyny jeżdżą w parach. Kiedy Crusher nie wybiera na partnera Pickle'a, ten - rozczarowany - postanawia pojechać w parze z Blazem i dowieść swojego ducha walki.

Drużynowe Mistrzostwa
Cały odcinek
XSiła

Gdy zechcesz się poruszyć, będziesz musiał wykorzystać w tym celu siłę.

Blaze: Siła
Nowy
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

Kurort udanych wakacji Nick Jr.
XPyszne historie

Zobacz, jak owoce, warzywa i pyszne przekąski ożywają i zmieniają się w twoich ulubionych przyjaciół z Nick Jr.!

Zrób to sam: Pyszne historie
Nowy
XSwędzące roboty

Gdy Crusher napuszcza na Blaze'a 10 swędzących robotów, ten nie wie, jak się z nimi uporać.

Blaze: Swędzące roboty
Nowy
XKoło Życzeń

Podczas wspólnej przejażdżki ze Śmigłym, Blaze, AJ i Stripes odkrywają ukryty w dżungli tor wyścigowy! Tor prowadzi do magicznego skarbu, zwanego Kołem Życzeń, złotej opony, która nagradza najszybsze auto w tym niezwykłym wyścigu, które je odnajdzie, spełnieniem życzenia. Blaze wyrusza na przygodę, aby odnaleźć Koło Życzeń i spełnić marzenia wszystkich swoich przyjaciół!

Koło Życzeń
Cały odcinek
XBoty piekarza

Piekarz Clive zdradza megamaszynom sekret swoich pysznych deserów.

Blaze: Boty piekarza
Nowy
XUcz się kodowania z robotami

W tej darmowej grze online przedszkolaki nauczą się podstaw kodowania i wzmocnią przyswajanie wiedzy. Wszystko z pomocą Blaze'a i jego przyjaciół maszyn-potworów!

Blaze i Mega Maszyny: Ucz się kodowania z robotami
XObrazki z pikseli: Blaze

Zobacz, jak piksele układają się w rysunek. Ale czyj?

Blaze: Obrazki z pikseli: Blaze
Nowy
XGraj w dżunglopiłkę

W emocjonującej rozgrywce dżunglopiłki tukan Tooks dowodzi, że jest prawdziwym mistrzem tej dyscypliny!

Blaze: Graj w dżunglopiłkę
Nowy
XJak byk przy bramie

Blaze i Pickle muszą dobrze się postarać, aby uciec przed stadem rozpędzonych byków!

Blaze: jak byk przy bramie
XBlaze Wielkie poszukiwania

Poszukajmy ukrytych kształtów w grze Wielkie poszukiwania! Najpierw twój superposzukiwacz będzie musiał wybrać na przyjaciela maszynę-potwora. Każda maszyna-potwór prowadzi dzieci do innego poziomu, gdzie uczą się na temat kształtu, a następnie muszą udać się na jego poszukiwania! Dostępne są trzy poziomy, a w każdym z nich dzieci będą poszukiwać scen i stukać obiekty o kształtach kół, trójkątów lub prostokątów. Jeśli graczom uda się odnaleźć i stuknąć wszystkie kształty, otrzymają gwiazdki! Dzieci mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć WIĘCEJ kształtów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

Blaze i Megamaszyny: Wielkie poszukiwania
XNick Jr. Wielkie poszukiwania

Zagraj w chowanego z pieskami z „Psiego patrolu”, Blaze'em i megamaszynami, Sunny i Umizoomi! Najpierw superposzukiwacz może wybrać przyjaciela do zabawy, a następnie odwiedzić Zatokę Przygód, miasto Umi, Przyjazny Zakątek lub Zderzakowo i znaleźć chowające się na obrazku postaci z Nick Jr. Jeśli gracze znajdą i dotkną wszystkich przyjaciół, zanim skończy się czas, zdobywają gwiazdki! Dzieciaki mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć NOWYCH bohaterów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

Blaze i Mega Maszyny