XKoło Życzeń

Podczas wspólnej przejażdżki ze Śmigłym, Blaze, AJ i Stripes odkrywają ukryty w dżungli tor wyścigowy! Tor prowadzi do magicznego skarbu, zwanego Kołem Życzeń, złotej opony, która nagradza najszybsze auto w tym niezwykłym wyścigu, które je odnajdzie, spełnieniem życzenia. Blaze wyrusza na przygodę, aby odnaleźć Koło Życzeń i spełnić marzenia wszystkich swoich przyjaciół!

Koło Życzeń
Cały odcinek
Nowy
XSłonica Starla

Zobacz, jak Blaze i AJ budują słoniową trąbę dla Starli, żeby mogła wylewać zimną wodę na lawę.

Blaze: Słonica Starla
Nowy
XKurort udanych wakacji Nick Jr.

Witaj w departamencie wesołych świąt Nick Jr., w którym dzieci mogą zagrać w cztery świąteczne gry, wcielając się w swoje ulubione postaci Nick Jr. z takich tytułów jak Psi Patrol, Shimmer i Shine, Blaze oraz Przyjazny Zakątek. Dzieci mogą odwiedzać departament raz za razem, ciesząc się okresem świątecznym ze swoimi przyjaciółmi z Nick Jr.!

Wiek: 3-6

Kurort udanych wakacji Nick Jr.
Nowy
XPrzygotowania do świąt

Podczas gdy Mega Maszyny przygotowują swoje domy do świąt, AJ i Blaze pomagają wielkiemu czerwonemu facetowi w czerwieni!

Blaze i mega maszyny: Przygotowania do świąt
Nowy
XBoże Narodzenie: "Hymn podróży"

Wesołych świąt! Blaze, Crusher i AJ pomagają Świętemu Mikołajowi znaleźć wszystkie zaginione prezenty. Każdy powinien się opczuć wyjątkowo w Boże Narodzenie, więc zapnijcie pasy i przygotujcie się na wspólne szukanie prezentów!

Boże Narodzenie: 'Hymn podróży'
Nowy
XGwiazdka w Zderzakowie

W czasie Wigilii Blaze i AJ pomagają Świętemu Mikołajowi i jego elfom wypełnić magiczną torbę prezentami. Crusher chciał wcześniej otworzyć swój prezent, więc zakradł się do torby rozsypując jej zawartość i gubiąc w powietrzu.

Gwiazdka w Zderzakowie
Cały odcinek
Nowy
XSiła goryla

Gdy Blaze i AJ wpadają w ścianę,wyposażają Blaze'a w siłę goryla, by mógł rozwalić mur.

Blaze: Siła goryla
Nowy
XUcz się kodowania z robotami

W tej darmowej grze online przedszkolaki nauczą się podstaw kodowania i wzmocnią przyswajanie wiedzy. Wszystko z pomocą Blaze'a i jego przyjaciół maszyn-potworów!

Blaze i Mega Maszyny: Ucz się kodowania z robotami
XRobot Power

"Mamy siłę robota!". AJ i Blaze działają razem, aby uratować niewinnych ludzi przed niszczycielskimi robotami. Razem tworzą genialną ekipę i nic ich nie powstrzyma!

Blaze i Mega Maszyny: Robot Power
Nowy
XPodniebny superwyścig

Gdy Blaze dowiaduje się o podniebnym superwyścigu, chce się dowiedzieć, jak może do niego przystąpić.

Blaze: Podniebny superwyścig
Nowy
XPickle Bohaterem

Blaze i AJ próbują zakręconych pętli w parku razem z Picklem i Crusherem. Ale kiedy Crusher próbuje się popisać, rozbija się robiąc przy tym wielki bałagan.

Pickle Bohaterem
Cały odcinek
Nowy
XDo biegu, gotowi, światło!

Przygotujmy się do świecenia! Blaze używa swoich świateł prędkości, by zmierzyć się z Crusherem podczas nocnego wyścigu!

Blaze: Do biegu, gotowi, światło!
XBlaze Wielkie poszukiwania

Poszukajmy ukrytych kształtów w grze Wielkie poszukiwania! Najpierw twój superposzukiwacz będzie musiał wybrać na przyjaciela maszynę-potwora. Każda maszyna-potwór prowadzi dzieci do innego poziomu, gdzie uczą się na temat kształtu, a następnie muszą udać się na jego poszukiwania! Dostępne są trzy poziomy, a w każdym z nich dzieci będą poszukiwać scen i stukać obiekty o kształtach kół, trójkątów lub prostokątów. Jeśli graczom uda się odnaleźć i stuknąć wszystkie kształty, otrzymają gwiazdki! Dzieci mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć WIĘCEJ kształtów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

XNick Jr. Wielkie poszukiwania

Zagraj w chowanego z pieskami z „Psiego patrolu”, Blaze'em i megamaszynami, Sunny i Umizoomi! Najpierw superposzukiwacz może wybrać przyjaciela do zabawy, a następnie odwiedzić Zatokę Przygód, miasto Umi, Przyjazny Zakątek lub Zderzakowo i znaleźć chowające się na obrazku postaci z Nick Jr. Jeśli gracze znajdą i dotkną wszystkich przyjaciół, zanim skończy się czas, zdobywają gwiazdki! Dzieciaki mogą grać wielokrotnie, aby znaleźć NOWYCH bohaterów w każdej ze scen.

Wiek: 3-6

Blaze i Mega Maszyny