Aplikacje Nick Jr.

XDZIEŃ W ZATOCE PRZYGÓD

"Pora na kolejny wspaniały dzień z Psim Patrolem w Zatoce Przygód! Dołącz do szczeniaków w grze „Psi Patrol: Dzień w Zatoce Przygód” – podczas wyjątkowej przygody Twoje dziecko ćwiczy codzienne czynności i udaje się na akcje ratunkowe w Zatoce Przygód! Może dołączyć do Skye, Rocky'ego, Chase'a, Rubble'a, Zumy, Marshalla i Everest'a, aby opanować zdolności potrzebne we wczesnym dzieciństwie, takie jak odpowiedzialność i niezależność."

PSI PATROL: DZIEŃ W ZATOCE PRZYGÓD
XŚwiatowe przygody Dory

Odkrywaj świat z Dorą od Nick Jr w nowej aplikacji uczącej geografii! Poznawanie świata z Dorą wprowadza przedszkolaków w świat geografii, pozwalając im poznać i docenić różne kultury ze wszystkich zakątków globu u boku Dory, Butka, Lisa Rabusia i innych!

Światowe przygody Dory
XRycerka Nella: Królewskie przygody

Pomóż Nelli i jej przyjaciołom w jej przygodach; strzelaj z łuku, aby pomóc zagubionym ptakom znaleźć drogę do domu, dawaj lody głodnym małpkom, hoduj warzywa z magicznych nasion.

Rycerka Nella: Królewskie przygody
XPsi Patrol: Szczeniaki w przestworzach

W nowej, zabawnej grze dzieciaki wzbiją się w powietrze razem ze szczeniakami z Psiego Patrolu, które tym razem mają do dyspozycji Podniebny Patrolowiec i nowe kombinezony lotnicze! Dzięki aplikacji „Psi Patrol: Szczeniaki w przestworzach” dzieci zdobywają umiejętności matematyczne na poziomie przedszkolnym, w czym dzielnie pomagają bohaterskie szczeniaki z wyświetlanego na kanale Nick Jr serialu Psi Patrol!

Psi Patrol: Szczeniaki w przestworzach
XPsi Patrol: Akcja ratunkowa

„Psi Patrol: Akcja ratunkowa” to pierwsza i jedyna aplikacja, która umożliwia dzieciom zabawę z ulubionymi bohaterami z Psiego Patrolu!

Psi Patrol: Akcja ratunkowa