Aplikacje Nick Jr.

XDora i przyjaciele

Wyrusz z na spotkanie wielkiej przygody z Dorą i przyjaciółmi – bohaterami nowej serii Nick Jr.! Nadszedł czas na stworzenie własnego scenariusza! Let’s go!

XWielki, wspaniały świat Dory

Teraz Twój przedszkolak może uczyć się i bawić, odkrywając wspólnie z Dorą wielki, wspaniały świat! Testowane z udziałem dzieci gry pomagają rozwijać umiejętności czytania i liczenia oraz zdobywać wiedzę o świecie, oferując wiele godzin nauki i zabawy na wyciągnięcie ręki! Każdego dnia Dora zabiera dzieci w pełną przygód podróż, w trakcie której uczą się oraz zdobywają interaktywne naklejki i Odznaki Odkrywcy. Spakuj Plecak i awansuj z poziomu Młodszego Odkrywcy do rangi Super Odkrywcy!

XPsi Patrol: Szczeniaki w przestworzach

W nowej, zabawnej grze dzieciaki wzbiją się w powietrze razem ze szczeniakami z Psiego Patrolu, które tym razem mają do dyspozycji Podniebny Patrolowiec i nowe kombinezony lotnicze! Dzięki aplikacji „Psi Patrol: Szczeniaki w przestworzach” dzieci zdobywają umiejętności matematyczne na poziomie przedszkolnym, w czym dzielnie pomagają bohaterskie szczeniaki z wyświetlanego na kanale Nick Jr serialu Psi Patrol!

XPsi Patrol: Akcja ratunkowa

„Psi Patrol: Akcja ratunkowa” to pierwsza i jedyna aplikacja, która umożliwia dzieciom zabawę z ulubionymi bohaterami z Psiego Patrolu!

XZabawa z Blazem i mega maszynami

1, 2, 3 – naprzód, Blaze! Zagraj z razem z Blazem – najszybszą mega maszyną i największym bohaterem Axel City – i sprawdź się w pięciu nowych, dynamicznych i pełnych przygód grach, które na pewno przypadną ci do gustu!